Obóz 2014 – podział na zastępy

Beznadziejne!SłabeTakie sobieDobreSuper! (No Ratings Yet)
Loading...
Obóz 2014 – podział na zastępy

Poniżej znajduje się informacja o podziale uczestników na obozie na zastępy.

Turnus II:
GRUPA STARSZA
ZASTĘP „MISZMASZ”
Mateusz Parol
Michał Witkowski
Adam Mąka
Tomasz Nieznaj
Rafał Gawrylak

ZASTĘP „SARCASM”
Marcelina Augustynek
Julia Gąsior
Karolina Michałowska
Sandra Osmoła
Basia Radzikowska
Karolina Więcko

ZASTĘP „DIANO”
Igor Stępień
Daniel Kaczmarczyk
Dawid Strzeszewski
Michał Koc

ZASTĘP „JAREK”
Dawid Staszak
Jakub Kaska
Karol Kowalczyk
Nikodem Kycia
Mikołaj Góralski

GRUPA MŁODSZA
ZASTĘP „IMCEBULE”
Mateusz Mazek
Łukasz Mazek
Adam Niesiobędzki
Roch Różański
Olaf Smogorzewski
Oskar Smogorzewski

ZASTĘP „LEŚNI STRAŻNICY”
Kacper Włosiński
Michał Swidziński
Stanisław Włosiński
Stanisław Jóźwiak
Dominik Danielak
Mikołaj Szymański

ZASTĘP „GHOST’Y”
Daniel Gąsiorowski
Adrian Bąkowski
Łukasz Zawada
Jan Emil Serafin
Jan Szumski

ZASTĘP „OGNIKI”
Gabriela Salzman
Sabina Osmoła
Inga Słowikowska
Inez Tarkowska

ZASTĘP „POGROMCY ŻUKÓW”
Zuzanna Kasperczak
Julia Żebrowska
Joanna Kamecka
Zofia Kozłowska
Magdalena Pacuła

Turnus I:

Uczestnik Obóz Zastęp
ADAM ROSTOCKI 5DH i 3DH 5
ADRIAN BARAŃSKI 5DHS i 3DHS 11
ALEKSANDER ZBIEJCZUK 5DH i 3DH 3
ALEKSANDRA DACH 55DH i 77DHS 14
ALEKSANDRA IGNUT 5DH i 3DH 1
ALEKSANDRA WYSZOMIERSKA 5DH i 3DH 2
ALEKSANDRA WYSZOMIRSKA 55DH i 77DHS 15
ALEKSANDRA ZAGÓRSKA 5DHS i 3DHS 6
AMELIA BIELIŃSKA 5DH i 3DH 1
ANNA GRZEGORCZYK 5DH i 3DH 2
ARTUR NOWAK 5DH i 3DH 4
BARBARA MARCZYK 55DH i 77DHS 14
BARBARA WĘGIEŁEK 5DHS i 3DHS 7
BARTOSZ BIERNACKI 5DH i 3DH 4
BENIAMIN SAWICKI 5DHS i 3DHS 8
BŁAŻEJ CYMERMAN 5DH i 3DH 4
CEZARY HARYCKI 5DHS i 3DHS 9
DAMIAN CHMIELEWSKI 5DHS i 3DHS 8
DAMIAN WNUK 5DHS i 3DHS 9
DARIA DITKOWSKA 5DHS i 3DHS 7
DARIUSZ BOBIŃSKI 5DH i 3DH 3
DARIUSZ TROJAN 5DHS i 3DHS 11
DAWID FUNK 5DHS i 3DHS 11
DAWID JAŻDŻEWSKI 55DH i 77DHS 13
EMIL KAMIŃSKI 55DH i 77DHS 12
EMILIA KOŚCIANEK 5DH i 3DH 1
EWA IGNUT 5DHS i 3DHS 7
FILIP KOŚCIUSZKO 5DHS i 3DHS 10
FILIP OLSZEWSKI 5DHS i 3DHS 8
FILIP RUTYNA 5DH i 3DH 4
FRANCISZEK SZAJEWSKI 5DH i 3DH 5
GABRIELA DEMBIŃSKA 5DH i 3DH 2
HONORATA NAUMIUK 5DHS i 3DHS 7
ILONA JAKOBI 55DH i 77DHS 15
JAKUB BUCZAK 5DHS i 3DHS 8
JAKUB GRUDZIŃSKI 5DHS i 3DHS 11
JAKUB GRZONKOWSKI 5DHS i 3DHS 8
JAKUB KAŹMIERCZAK 5DHS i 3DHS 10
JAKUB MOTYLEWICZ 55DH i 77DHS 13
JAKUB PIENIAK 5DH i 3DH 3
JAN BRZÓSKO 5DHS i 3DHS 9
JAN WYRZYKOWSKI 5DHS i 3DHS 10
JAROSŁAW KONIK 55DH i 77DHS 13
JEREMI PRZĄDKA 5DH i 3DH 5
JULIA GRODZKA 5DH i 3DH 2
JULIA JASICA 5DH i 3DH 1
JULIA ROSZKOWSKA 55DH i 77DHS 14
JULIA SZCZEPAŃSKA 55DH i 77DHS 14
JULIUSZ A. ODACHOWSKI 5DHS i 3DHS 11
KACPER SIERAŃSKI 5DH i 3DH 3
KAMIL FUNK 5DHS i 3DHS 11
KATARZYNA JAGIELSKA 5DHS i 3DHS 7
KAZIMIERZ DEPUTAT 55DH i 77DHS 12
KLAUDIA KUBLIK 55DH i 77DHS 14
LAURA STĘPIEŃ-DĄBROWSKA 5DH i 3DH 1
MAGDALENA ROJEK 5DHS i 3DHS 6
MARCELINA DĘBECKA 5DHS i 3DHS 6
MARCIN OLCZAK 5DH i 3DH 3
MARTA CICHECKA 5DHS i 3DHS 7
MARYSIA ZOWCZAK 5DH i 3DH 2
MATEUSZ PAWŁOWSKI 5DHS i 3DHS 10
MICHAŁ DĘBECKI 5DH i 3DH 4
MICHAŁ KAŹMIERCZAK 5DHS i 3DHS 10
MICHAŁ SUCH 5DH i 3DH 5
MICHAŁ ŚWIERBUTOWICZ 5DHS i 3DHS 8
MIKOŁAJ KARWOWSKI 5DH i 3DH 3
MIKOŁAJ ZIĘBA 5DH i 3DH 5
NATALIA BIAŁEK 5DHS i 3DHS 6
NATALIA ŚLIWIŃSKA 5DHS i 3DHS 6
OSKAR GAŁĄZKA 55DH i 77DHS 13
PATRYK SKRZESIŃSKI 5DHS i 3DHS 9
PATRYK ZDRODOWSKI 5DHS i 3DHS 11
PAULINA SZCZEPANEK 5DHS i 3DHS 7
PIOTR PRZEŹDZIECKI 5DHS i 3DHS 10
PIOTR PUSZKARSKI 5DH i 3DH 5
PIOTR ROSTEK 55DH i 77DHS 12
PRZEMYSŁAW CEGIELSKI 55DH i 77DHS 12
REMIGIUSZ BUŁDAK 55DH i 77DHS 12
SANDRA MACIAK 5DHS i 3DHS 6
SONIA MAKOUDI 55DH i 77DHS 15
SZYMON BŁAŻEJEWICZ 5DHS i 3DHS 9
WERONIKA WOJDA 5DHS i 3DHS 6
WIKTORIA SROKA 55DH i 77DHS 14
WILHELM JARSZAK 55DH i 77DHS 13
WITOLD KAMIŃSKI 55DH i 77DHS 12
WŁADYSŁAW NECHYPORENKO 55DH i 77DHS 13
WOJCIECH ZAWADZKI 5DHS i 3DHS 9