Alarm w drużynach Hufca Otwock – 13 kwietnia 2010

W związku z uroczystościami uroczystościami żałobnymi po śmieci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii Kaczyńskiej i zgodnie z poleceniem Naczelnika ZHP na sobotę, 17 kwietnia 2010 ogłasza się alarm we wszystkich drużynach starszoharcerskich, wielopoziomowych i wędrowniczych, zespołach instruktorskich, klubach i kręgach w Hufcu ZHP Otwock.

Wyjazd autokaru bądź autokarów spod budynku Komendy Hufca Otwock planowany jest między godzinę 4.00 a 8.00 rano.
Zabierzemy po drodze harcerzy i instruktorów z Józefowa i Michalina (przystanki minibus przy stacjach w Józefowie i Michalinie).

Uroczystości żałobne
Więcej zdjęć…

Prosimy o wzięcie udziału wszystkich ratowników medycznych, jak również HGR. Będziemy pełnić funkcje porządkowe i reprezentacyjne oraz obstawę medyczną. Musimy odciążyć stołecznych harcerzy.

Już teraz proszę o składanie deklaracji odnośnie liczby spodziewanych harcerzy z poszczególnych jednostek. Proszę także o kontakt ze wszystkimi drużynowymi wyżej wymienionych drużyn, nawet z tymi, których drużyn nie będzie w sobotę na uroczystościach. Kontakt: lutoborski@gmail.com . Pomoże to nam zabezpieczyć środek transportu. Na informacje czekam do wtorku do godziny 20.00 (!!).

Po tym terminie podamy więcej szczegółów – konkretne godziny wyjazdu i powrotu

Drużynowych i opiekunów proszę o dopilnowanie właściwego i nienagannego (!!) umundurowania wszystkich (!!) harcerzy. Polecam wziąć ze sobą pałatki, ciemne polary i bluzy. Przypominam o nakryciach głowy i żałobie na krzyżach (!!).

Łukasz Lutoborski
Zastępca Komendanta Hufca ZHP Otowock