obozy 2013

Obóz harcerski 2018 na Mazurach

Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 6- 9 lat na Kolonię zuchową a w wieku 10-17  lat na obóz  harcerski na Mazurach.

Uwaga! Liczba miejsc na obozie jest ograniczona.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność, w której zaksięgowana będzie zaliczka (300 zł). 

 

Nasza baza obozowa jest na Mazurach, w Przerwankach k. Węgorzewa, nad jeziorem Gołdapiwo, w gęstym lesie sosnowym. Organizatorami są doświadczeni instruktorzy harcerscy ze Szczepu ZHP Józefów, którzy już od kilkunastu lat – z powodzeniem – organizują podobne obozy.

 

Co czeka uczestników naszych obozów? PRZYGODA!

AIR SOFT GUN (ASG) – musisz obrać odpowiednią taktykę, zachować czujność, wykazać się szybkością i zgraniem w grupie! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

PAINTBALL – Wspaniałe rozgrywki przy użyciu markerów z kolorowymi kulkami

NOCNE GRY TERENOWE – niesamowita przygoda pod osłoną nocy! wasza drużyna będzie zdana tylko na siebie, konieczna będzie więc współpraca no i oczywiście trochę szczęścia.

PARK LINOWY – do odważnych świat należy! Będziesz stąpać po cienkiej linie (pod czujnym okiem instruktora).

PŁYWANIE, PLAŻOWANIE, KĄPIEL – w gorące dni i po gorących wrażeniach będziemy odpoczywać na plaży, kąpiąc się i plażując.

ŁUCZNICTWO – chcesz zostać Robin Hoodem? Wrócimy do tradycji, strzelania z łuku! Jak zwykle dobra zabawa i bezpieczeństwo będą najważniejsze.

PODCHODY – czy pod osłoną nocy uda Ci się przechytrzyć wartowników i wykraść chustę z innego obozu? Czy zostaniesz bohaterem całej drużyny?

ZAJĘCIA Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY – brzmi bardzo poważanie, bo to poważny temat. Odpowiednia wiedza może uratować życie!

ŚPIEWANIE PRZY OGNISKACH – magiczna atmosfera nocnych rozmów i śpiewów przy ognisku zostaje w sercu na zawsze.

SURVIVAL – Sztuka przetrwania do nasza specjalność! W końcu sam Bear Grylls jest naczelnikiem brytyjskich Skautów! Wiedza jak rozpalić ognisko, jak zbudować ciepłe i suche schronie, jak ugotować coś z niczego może nawet kiedyś uratuje Ci skórę?

I WIELE, WIELE INNYCH

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO:
– profesjonalna opieka medyczna,
– strzeżone kąpielisko,
– zaplecze gospodarcze (prysznice, kuchnia, sanitariaty),
– nadzór kuratora oświaty.
– doświadczona kadra.

 

Zobacz również: